Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
СМС – Система Менеджменту Ситуацій

СМС – Система Менеджменту Ситуацій

Цей матеріал також доступний російською
СМС – Система Менеджменту Ситуацій
Коли
17 травня 2021
Вартість
Безкоштовно

«СМС – Система Менеджменту Ситуацій» – унікальний курс, який увібрав найсучасніші світові досягнення у системі прийняття рішень. Цей курс пропонує слухачам конкретний метод прийняття надефективних рішень. Курс розроблений компанією Apple Consulting® спеціально для «Prometheus» та заснований на досвіді у застосуванні цього методу в професійній діяльності та особистому житті членів команди та клієнтів (власників або топ-менеджерів).

Ви дізнаєтесь про основні причини помилок у рішеннях в різноманітних ситуаціях як у професійному, так і в особистому житті. А головне – опануєте конкретний п’ятикроковий метод прийняття в рази ефективніших та швидших рішень. Застосування цього методу допоможе вам у ситуаціях, в яких ви вважали, що знаходитесь у глухому куті. Це наче ключ, що допомагає відчинити усі двері.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС
Курс корисний власникам, топ-менеджерам та всім, хто стикається з різними невирішеними та складними ситуаціями й викликами. Цей курс для вас, якщо ви стикнулися з такими ситуаціями:

 • Складні стратегічні та тактичні виклики, яким дуже важко дати раду.
 • Особисті стратегії та тактики у житті.
 • Професійні ситуації, коли перед вами щоденно постають дилеми та ви знаходитесь у стані постійного «гасіння пожеж».
 • Хронічні конфлікти та неприємності у стосунках з людьми: з членами команди, з партнерами, у родинах, з дітьми тощо.
 • Речі, які ми знаємо, що мали б робити, але не робимо і незадоволені цим.
 • Речі, які ми знаємо, що не мали б робити, але робимо.
 • Прийняття рішень інтуїтивно або емоційно.
 • Прийняте колись рішення виявилось помилковим, але ви хочете винести певні уроки, аби не повторювати такі помилки надалі.

Завдяки роботі на курсі ви отримаєте:

 1. Розуміння типових помилок у прийнятті рішень.
 2. Методологію прийняття рішень, яка складається з 5 кроків.
 3. Опануєте спеціалізоване програмне забезпечення для підтримки прийняття рішень.
 4. Отримаєте сертифікат про проходження курсу після успішного складання тестів.

СТРУКТУРА КУРСУ
Курс розрахований на 4 тижні. Як і будь-який курс на Prometheus, він побудований на кращих техніках передачі знань міжнародних порталів онлайн-навчання. Він містить комбінацію відеолекцій, обговорень на форумі за участю Юлії Плієвої в активній фазі курсу, тестів та основного завдання.

На першому тижні курсу ви дізнаєтесь про еволюцію інструментів теорії обмежень та інших методів розробки рішень, які результувались методом СМС (або ProConCloud). А також довідаєтесь про дві перші типові помилки в прийнятті рішень та опануєте перші два кроки методу в спеціалізованому програмному додатку HARMONY.

На другому та третьому тижнях ви продовжите опановувати метод. Юлія Плієва буде демонструвати власний приклад з її пригод в Індії. Також упродовж цих навчальних тижнів на вас чекають ексклюзивні інтерв’ю зі світовими експертами.

Так, на другому тижні курсу автор методології прийняття рішень ProConCloud доктор Алан Барнард, визнаний світом експерт з ТОС, генеральний директор «Goldratt Research Labs», відповідає на питання Юлії Плієвої та розкриває безліч інсайтів про те, коли варто, а коли не варто застосовувати інтуїцію у прийнятті рішень. Як і навіщо уповільнити мисленевий процес задля збільшення «разів попадань» у правильне для вас рішення. Алан розкриває результати багаторічних досліджень у сфері прийняття рішень.

На третьому тижні курсу експерт світового рівня пан Енді Коен, генеральний директор з припущень компанії «Andy Cohen Worldwide», один з авторів «The New York Times», частий спікер TEDex, автор книги «Challenge Your Assumptions, Change Your World» розповість, як вперше через магію відкрив для себе важливість припущень у прийнятті рішень і як це зумовило усе його життя. Енді ділиться захопливими та унікальними кейсами з міжнародної практики та особистими історіями, у яких робить важливі висновки про те, що розв’язка важких ситуацій завжди у нас в голові. Як змінювати реальність за допомогою власних припущень – ось багатство третього тижня курсу.

На четвертому тижні курс містить експериментальні блоки. Запропонований метод вирішення дилем буде апробований людьми різного рівня менеджменту та в різних ситуаціях на ваших очах. Ви побачите, як усього за 40-50 хвилин людина, яка вважала неможливим знаходження інших рішень, змогла це зробити за допомогою СМС. Такі зустрічі ми проводимо з Наталею Донцовою, старшим офіціантом одного з кращих ресторанів Києва «Фелліні». З Максом Яковером, генеральним директором унікального технологічного містечка «UNIT.City», за 50-60 хвилин ми розробимо напрямки рішень важливої стратегічної дилеми, рішення якої у Макса вже було. Але за допомогою методу ми знайшли не менш потужні альтернативи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті