UVCA INVESTORS CLUB

UVCA INVESTORS CLUB

Цей матеріал також доступний російською
UVCA INVESTORS CLUB
Коли
1 липня 2021, 16:30
Вартість
Безкоштовно
Місце
Equides Club
Новообухівське шосе, с. Лісники, вул. Вишнева, 36 (Київська обл.)
Організатор
UVCA - Ukrainian Venture Capital

Асоціація Венчурних інвесторів (UVCA) повідомляє про перезапуск Клубу Інвесторів і з цієї нагоди проводить захід, на якому відбудеться презентація Клубу Інвесторів та перше засідання Клубу.

THE UVCA INVESTORS CLUB (Клуб) має за мету подальшу популяризацію принципів та механізмів венчурного інвестування в Україні, розвиток цього напряму з залученням українських роздрібних інвесторів та бізнес-ангелів, просування українських технологічних бізнесів - стартапів на світовий рівень.

Головними завданнями Клубу будуть:

  • залучення інвестицій до інвестиційних проектів більш пізньої стадії розвитку (портфельних проектів членів Асоціації UVCA або партнерів),
  • залучення бізнес-ангелів та роздрібних інвесторів до участі в синдикатних угодах разом з представниками інвестиційних фондів та корпорацій,
  • навчання та підтримка починаючих інвесторів,
  • підтримка видатних українських підприємців,
  • розвиток стартап-екосистеми в цілому.

Перше засідання Клубу відбудеться безпосередньо під час заходу. Формат засідань клубу відрізняється від класичного змагання стартапів. Змагання, як такого, не відбудеться, і журі на заході відсутнє. А метою проектів буде не перемога, а оголошення пропозиції, яка зацікавить присутніх інвесторів.

Головна відмінність в тому, що в презентації проекту приймає участь як засновник проекту, так і існуючий інвестор чи представник фонду, що вклав кошти в проект. Таким чином, потенційні інвестори отримають більше об’єктивної інформації щодо проекту, його фінансових показників та динаміки розвитку.

Інша відмінність в тому, що перевага буде надана проектам, які знаходяться в портфоліо членів Асоціації, що допоможе знизити ризики майбутнім інвесторам.

В рамках Клубу інвесторів перевага буде надаватись синдикатним угодам, за участі сильного досвідченого lead investor з числа членів Асоціації та роздрібних інвесторів в якості партнерів.

Участь у заході можуть прийняти ті, хто отримав персональне запрошення або являється членом організації/компанії, що є діючим членом Асоціації UVCA.

 Для того, щоб отримати персональне запрошення, пишіть або телефонуйте в.о. СЕО UVCA Дмитро Кузьменко, пошта: ceo@uvca.eu, тел.: +380674032069

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті