Запрошуємо вас долучитися до фотовиставки "Відчуй емпатію” та презентацію проєкту пошиття колекції сталого одягу під назвою "ЕМПАТІЯ" у Art Ukraine Gallery!
Про проєкт «ЕМПАТІЯ»
Ініціатором створення колекції свідомого одягу «ЕМПАТІЯ» є Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors School». Проєкт реалізовано за підтримки «Українського культурного фонду».
Амбасадори проєкту:
- Дар’я Герасимчук – Радниця-Уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації
- Олег Тарнавський – нечуючий український дизайнер, засновник бренду Navski (м. Харків), переможець Міжнародних конкурсів для нечуючих дизайнерів
- Національна спеціалізована дитяча лікарня «Охматдит»
Стратегічний партнер:
ГО «Відчуй» з 2011 року системно займається реабілітацією, допомогою, соціалізацією, реалізацією прав дітей і дорослих з порушенням слуху та їх родин. Плекає культуру турботи про власний слух.
Учасники цього проекту: дівчата віком від 11 до 20 років, серед них дівчата з порушенням слуху, а також внутрішньо переміщені під час окупації росіянами з Чернігівської області та Херсону, які наразі є підопічними Національної спеціалізованої дитячої лікарні «Охматдит».
Мода є одним із найбільших забруднювачів нашої планети, і сьогодні в українському модному світі відбуваються важливі зміни. З'являються альтернативи, спрямовані на зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, виготовлення стійкої моди та усвідомлення власного внеску.
Колекція сталого одягу "ЕМПАТІЯ", створена українськими підлітками, є проявом їхнього відношення до сталості у моді. Вони взяли вживаний одяг та вдосконалили його, створивши нові стильні вироби. Вони використовували вживаний джинс та трикотаж для створення унікальних образів.
“Ця ініціатива є прикладом того, як українські діти своєю творчістю та креативністю підтримують суспільно важливі цінності. Для цих дівчат стала мода означає турботу про себе, інших і навколишнє середовище. І надзвичайно важливо бути поруч з дітьми, підтримувати кожен вияв їх особистості та долучати до таких активностей”, – Дар’я Герасимчук.
Загалом дівчатами було перероблено 70 джинсових речей (штанів, піджаків та сорочок); створено 64 одиниці одягу та 12 аксесуарів.
Запрошуємо вас приєднатися до цієї важливої події, підтримати творчість та ділитися емпатією.