У Києві відбудеться хакатон для відновлення України. Призовий фонд: $15 000
Запрошуємо AI-стартапи з власними рішеннями, а також команди з IT-спеціалістів, студентів та ентузіастів, які готові створити рішення з нуля.
6 - 8 вересня у Києві й Таллінні, одночасно на двох локаціях, відбудеться AI for Ukraine Recovery Hackathon, мета якого — знайти рішення для відновлення України. Хакатон організовується в рамках Challenger Accelerator компаніями Civitta та Radar Tech, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. Партнерами хакатону також виступає Міністерство цифрової трансформації, Ukrainian Startup Fund та Brave1.
У Києві хакатон відбудеться в Kooperativ та MacPaw Space. До участі запрошуються AI-стартапи з власними рішеннями, а також команди з IT-спеціалістів, студентів та ентузіастів, які готові створити рішення з нуля. Найкращі команди отримають запрошення в пре-акселераційну програму для подальшого розвитку своїх рішень, а також розділять призовий фонд в 15 000 доларів.
Організатори готують 48 годин активної роботи команд, менторську підтримку від експертів, нетворкінг та презентацію фінальних рішень перед представниками українського уряду, бізнесу, волонтерського руху, міжнародних організацій та інвесторів.
Челенджі хакатону:
- Оцінка збитків;
- бербезпека;
- Ефективність та вплив міжнародної підтримки;
- Ментальне здоров'я;
- Боротьба з дезінформацієюКі.
Завдання для челенджів, а також менторську підтримку нададуть експерти з бізнесу, індустрії та технологій: Гуманітарний фонд Сергія Притули, моніторингова платформа UA Damage, софтверна компанія Osavul.
Підтримку в челенджі «Ментальне здоров'я» надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» та Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України. Командам цього напряму ЮНІСЕФ надає фінансовий приз в розмірі $10,000.
«За оцінкою Світового банку російське повномасштабне вторгнення завдало збитків Україні на понад $486 мільярдів. Ми прагнемо об'єднати українські AI-команди навколо викликів у найбільш критичних сферах, аби віднайти ефективні рішення, що допоможуть країні у відновленні». – Юрій-Володимир Блавт, партнер компанії Civitta.
Реєструватись можна командою або індивідуально: https://www.uarecoveryhackathon.com/
Дедлайн – 2 вересня. Кількість місць обмежена, тож набір може завершитись раніше.