Online-воркшоп: Stakeholder Quadrant – як трансформувати відносини зі стейкхолдерами у зростання

Online-воркшоп: Stakeholder Quadrant – як трансформувати відносини зі стейкхолдерами у зростання

Online-воркшоп: Stakeholder Quadrant – як трансформувати відносини зі стейкхолдерами у зростання
Коли
27 березня 2025, 16:00
Вартість
безкоштовно для членських компаній EBA
Місце
Онлайн
Організатор
Європейська Бізнес Асоціація

Між впливом стейкхолдерів та успіхом організації існує прямий зв’язок. Правильна взаємодія зі стейкхолдерами може стати каталізатором зростання, в той час як її відсутність – суттєво загальмувати розвиток. Сьогодні, коли бізнес-середовище стає все більш складним, розуміння та ефективна взаємодія зі стейкхолдерами стають критично важливими для досягнення організаційних цілей.

Команда Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації спільно з Юлією Маліч запрошують вас взяти участь в інтерактивному Online-воркшопі: Stakeholder Quadrant – як трансформувати відносини зі стейкхолдерами у зростання.

Формат: інтерактивний воркшоп з використанням авторської методології “Stakeholder Quadrant”. Учасники працюватимуть у групах, застосовуючи отримані знання до реальних кейсів своїх організацій.

Цільова аудиторія: керівники організацій, департаментів, менеджери проєктів, фахівці з GR, PR та комунікацій, експерти зі взаємодії зі стейкхолдерами.

Спікерка: Юлія Маліч, експертка з GR та стейкхолдер-менеджменту. Має досвід реалізації понад 50 успішних ініціатив у 9 країнах. Випускниця програми Executive Leadership в Oxford. Керує напрямком GR у 5 країнах в Bolt.

Протягом воркшопу ви матимете можливість:

  • Опанувати практичну методологію аналізу та пріоритизації стейкхолдерів.
  • Навчитися визначати ресурси та вплив кожного стейкхолдера.
  • Створити матрицю стейкхолдерів.
  • Розробити конкретні стратегії взаємодії для кожного типу стейкхолдерів.
  • Скласти покроковий план дій для досягнення ваших цілей.

Реєстрація доступна тільки для членів EBA за посиланням.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло