Програма «CDTO Policy Lab: розробка та впровадження державних політик»

Програма «CDTO Policy Lab: розробка та впровадження державних політик»

Програма «CDTO Policy Lab: розробка та впровадження державних політик»
Коли
21 квітня - 30 червня 2026
Вартість
за попередньою реєстрацією
Місце
Київ
Організатор

У CDTO Campus триває набір на програму «CDTO Policy Lab: розробка та впровадження державних політик». Це практична навчальна програма для фахівців публічного сектору, які працюють із цифровою трансформацією та формуванням політик.

Програма допомагає сформувати системний підхід до цифрових змін у державі: від визначення проблеми та розробки політики до її реалізації, управління та масштабування. Учасники працюватимуть із повним циклом створення рішень, які трансформуються у цифрові сервіси, продукти та процеси.

Навчання поєднує стратегічне мислення та прикладні інструменти: від формування державної політики до управління командами, процесами та delivery цифрових рішень. Окремий фокус буде на міжвідомчій взаємодії, організаційній спроможності та масштабуванні змін.

Програма побудована на реальному досвіді цифрової трансформації в Україні. Учасники працюватимуть із кейсами, аналізуватимуть підходи та отримають інструменти, які можна одразу застосовувати у своїй роботі.

До викладання будуть залучені представники Міністерства цифрової трансформації, чинні CDTO та експерти з управління цифровими продуктами, процесами та змінами.

Хто може долучитися?

  • фахівці центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ);
  • працівники директоратів, офісів реформ та розвитку;
  • керівники експертних груп;
  • спеціалісти, відповідальні за цифрову трансформацію.

Вимоги до учасників:

  • залученість до процесів цифрової трансформації або розробки політик;
  • готовність до практичної роботи та обговорень;
  • можливість долучатися до всіх офлайн-занять у Києві.

Навчання відбуватиметься українською мовою з 21 квітня до 30 червня 2026 року у форматі офлайн.

Після завершення програми учасники отримають практичні інструменти для розробки та впровадження політик, зможуть ефективніше працювати з цифровими проєктами та масштабувати зміни у своїх інституціях.

Реєстрація триває до 12 квітня 2026 року за посиланням.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло