facebook.com
mind
24-й Форум видавців

24-й Форум видавців

Цей матеріал також доступний російською
24-й Форум видавців
Коли
13-17 вересня 2017, 09:00
Вартість
80 грн
Місце
Палац Мистецтв
Організатор
ГО «Форум видавців»

Точка творення: що запропонує 24-й Форум видавців у Львові


Найбільший захід Центрально-Східної Європи незабаром відчинить двері для своїх відвідувачів. З 13 по 17 вересня у львівському Палаці мистецтв та у понад 40 локаціях міста пройде 24-й Форум видавців у Львові.

Всього за п'ять днів фестивалю відвідувачі зможуть долучитися до більш ніж 1000 культурних та освітніх заходів.

Фокусна тема 24-го фестивалю – Точка творення. «Ми спробуємо передбачити, що чекає на світ в майбутньому, з одного боку, та зрозуміти час, в якому живемо, з іншого», – зазначає президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Історична циклічність завжди була притаманною світовому суспільству. Нові ідеї та візії ставали джерелом змін. Кожен новий етап спричиняв масштабну революцію шаблонного сприйняття світу.

Основні заходи Форуму видавців у Львові цього року:
• Національний книжковий ярмарок
• Міжнародний літературний фестиваль
• Церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму видавців»
• 15 тематичних дискусійних кластерів
• Всеукраїнський бібліотечний форум
• Благодійна акція для літніх людей «Третій вік: задоволення від читання»

Також у рамках «Форуму видавців у Львові» пройде Львівський міжнародний літературний фестиваль. «Фестиваль покликаний сприяти подоланню ізоляції в сприйманні іноземної та української літератури, визначати основні тенденції та напрями розвитку світового літературного процесу», – пояснює програмний директор заходу Софія Челяк.

На захід завітають почесні гості з країн Європи та Америки: Філіп Сендс, Генрі Марш, Ганна Кралль, Пітер Вотсон.

Спеціальні гості фестивалю: Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угреши (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія). Та ще понад 45 авторів з Австрії, Білорусі, Норвегії, Нідерландів, Сербії, Словаччини, Франції, Чехії, Йорданії.

Згадати, як було минулого року, можна тут.

Очікуйте на програму «Точка створення» на сайті ГО «Форуму видавців»: http://bookforum.ua

Додаткова інформація:

Організатор фестивалю – ГО «Форум видавців», створена у Львові у 1994 році. Метою ГО є підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді шляхом проведення різноманітних соціальних проектів, спрямованих на промоцію та розвиток української книги та української літератури.

Співорганізатори: Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація.