facebook.com
mind
DAN.IT education

DAN.IT education

Цей матеріал також доступний російською
DAN.IT education
Коли
1-2 вересня 2017
Вартість
від $4 за годину
Організатор
DAN.IT education

У столиці України відкривається навчальний центр DAN.IT education, який працюватиме за системою та методологією підготовки кваліфікованих ІТ-фахівців для армії Ізраїлю. Протягом перших трьох років роботи DAN.IT education планує підготувати до 5000 висококваліфікованих програмістів.

Учбовий курс DAN.IT education триває 500 годин. Така інтенсивна програма забезпечить динамічне й детальне опанування всіх необхідних навичок для сфери IT.

У навчанні використовується принцип flipped classroom, коли студенти вивчають теорію самостійно за допомогою відеоуроків, а весь аудиторний час присвячують практичним завданням. При цьому значний акцент робиться на командній роботі за методикою TELEM, що активно використовується в MAMRAM — центрі комп'ютерних та інформаційних систем армії Ізраїлю.

Протягом усього курсу заняття відбуваються у командах по 4–5 студентів, які працюють над проектними завданнями, що пов'язані між собою та інтегровані в єдину навчальну програму.

Важливим елементом програми DAN.IT education є модуль «Алгоритми», що викладають у профільних вищих навчальних закладах, але зазвичай не пропонують на ІТ-курсах. Цей модуль є критично важливим для отримання повноцінної освіти програміста і затребуваним під час прийому на роботу в провідних світових компаніях. Також у програмі — інтенсивний курс технічної та ділової англійської мови.

Ще одна особливість DAN.IT education — це ретельний відбір студентів, під час якого перевага надається здібностям, а не платоспроможності. Кандидати проходять глибинне тестування, що демонструє, чи є в них схильність до програмування. Тести були розроблені ізраїльською компанією Adam Milo на базі вступних іспитів до MAMRAM.

Adam Milo — один зі світових лідерів у сфері HR-технологій, чиї продукти відрізняються високим ступенем валідності та надійності, що підтверджує їхнє використання в більш ніж 1500 компаніях у 20 країнах світу. Також кандидати проходять тестування на знання англійської, адже певний рівень володіння мовою є необхідною умовою навчання в DAN.IT education. Такий вхідний відбір гарантує, що навчатися будуть лише мотивовані студенти, які націлені на результат. При цьому попереднє знайомство з програмуванням не є обов'язковим. 

DAN.IT education сприятиме працевлаштуванню кожного свого випускника: допоможе наповнити портфоліо виконаними проектами, що мають реальну цінність, підготує до співбесід англійською мовою та підтримуватиме студентів після випуску.

Крім того, студенти DAN.IT education отримують цілу низку бонусів: спеціальні знижки на заняття у фітнес-центрі, здорове харчування в ресторані, послуги тренера та консультації дієтолога, право безкоштовно відвідувати семінари та воркшопи від IT-гуру Ізраїлю й України тощо. Таким чином, студенти мають змогу не просто отримати цінну спеціальність, а й збагатити свій стиль життя.

Новий навчальний заклад розташований в ультрасучасному бізнес-центрі Silver Breeze із захоплюючим видом на Дніпро та правобережні схили. Ідеально облаштований навчальний простір у стартап-стилі з обладнанням топ-рівня сприятиме успішному оволодінню професією.

Для того щоб вступити до DAN.IT education, необхідно зареєструватися на сайті та пройти іспити й співбесіду.