mind
Форум Фінансових Директорів України 2017

Форум Фінансових Директорів України 2017

Цей матеріал також доступний російською
Форум Фінансових Директорів України 2017
Коли
18-19 жовтня 2017, 09:00
Вартість
500 - 7950 грн
Місце
КВЦ Парковий / CEC Parkovy
Організатор
FA Service

ЩОРІЧНА ЗУСТРІЧ ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ УКРАЇНИ


18-19 жовтня в Києві (КВЦ «Парковий») відбудеться головна подія року для фінансових керівників — Форум Фінансових Директорів України 2017. Вже 15 років поспіль Форум збирає топ-менеджерів, провідних фінансистів та власників українських компаній для обміну досвідом, обговорення успішних практик, нових ідей та технологій.

Серед ключових тем Ukrainian CFO Forum 2017 — фінансові інновації, керування ризиками, трансформація фінансової функції та нові методи підвищення бізнес-ефективності. Будуть обговорюватись стратегії росту, у тому числі, вихід вітчизняних підприємств на міжнародні ринки, методи зменшення витрат без втрати цінності, історії успіхів та поразок фінансування росту та безліч інших актуальних питань. Відбудеться фокус-сесія, присвячена новітній бізнес-моделі — центрам спільного обслуговування, а також майстер-клас «CFO як лідер Agile змін», учасники якого познайомляться з гнучкою методологією, що завоювала світ, та здобудуть навички, для використання її у вирішенні фінансових задач.

Традиційно, на Форумі виступлять визнані експерти галузі, що займають лідируючі позиції в рейтингах CFO України, серед яких:
Ерік Найман (Capital Times), Олексій Блінов (Альфа-банк Україна), Олена Білан (Драгон-Капітал) та Сергій Ягніч (Укрсіббанк) представлять прогноз розвитку глобальної економіки та України, а також макроекономічні фактори, що впливатимуть на роботу фінансового директора в 2018 році.
Кирило Звонарєв (МА «Бориспіль») Сергій Коновець (НАК «Нафтогаз України»), Жанна Китаєва (Воля) і Олександр Чернявський (Укрпочта) приймуть участь у панельній дискусії, присвяченій актуальним викликам, що стоять перед фінансовим керівником у 2017 році та поділяться досвідом найбільш вдалих та ефективних рішень.
Максим Цимбал (Банк ПІВДЕННИЙ), Ігор Францкевич (Allseeds) и Юрій Акулов (ГК Дігма) обговорять можливості залучення фінансування та методи ефективного керування грошовими ресурсами підприємства.
Віталій Верещагін (Caparol), Любомир Коцюмбас (Укртелеком) та Семен Ігнатов (Актива Консалтінг) будуть говорити про трансформацію бізнес-процесів для радикального підвищення ефективності та створення нової цінності бізнесу.
Сергій Січкар (Group DF), Віталій Баранніков (IMMER GROUP) та Ірина Кальчіцька (GOLAW) поділяться досвідом проактивного управління стратегічними ризиками та представлять комплексний Action Plan по захисту бізнесу, який в сучасних реаліях набуває особливого значення.

З повним переліком спікерів та темами доповідей можна ознайомитися на сайті.

Форум відомий своїми широкими можливостями для нетворкінгу та встановлення корисних знайомств. Унікальний формат заходу дозволяє учасникам обмінюватися думками зі своїми колегами на 4 рівнях: на виступах провідних спеціалістів, на експертних панельних дискусіях, на сесіях питань та відповідей та, звісно, під час вечірнього CFO Jazz Cocktail Party, на якому в невимушеній атмосфері учасники зможуть приємно провести час у компанії однодумців.

Золотий Фінансовий Партнер — Банк ПІВДЕННЫЙ; Золотий Інноваційний Партнер — IT-Enterprise; Бронзовий Партнер — Acctiva; Ексклюзивний HR-Партнер — Boyden; E-Сервіс Партнер — E-COM; Партнер — GOLAW; За участі — EY; За участі — Innoware; Генеральний Перевізник — Oxygen Group.
Організатор: FA Service (cfo.ua)

Дізнайтеся більше на сайті, останні новини Форуму в facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті