mind
Курс з техніки українського мовлення

Курс з техніки українського мовлення

Цей матеріал також доступний російською
Курс з техніки українського мовлення
Коли
14 жовтня 2017
Вартість
від 20 000 грн
Місце
Київ
Організатор
Вища школа комунікацій

«Не будь бімбою»: курс з техніки українського мовлення

Глибокі думки і слушні пропозиції не дуже переконливі, якщо звучать кострубатою мовою. Хто повірить у чесність ваших намірів, якщо ви говорите українською як самі знаєте хто...

Не будьте «бімбою». Заговоріть красиво і переконливо, щоб вас цитували, а не робили меми.

Позбутися мовних казусів допоможе новий курс з техніки українського мовлення, розроблений Світланою Василенко спільно із Вищою школою комунікацій. Єдиний курс з вивчення сучасної та публічної української мови стартує 14 жовтня.

На імідж, досягнення кар'єрних і особистих цілей негативно впливає багато факторів. Серед них невміння правильно говорити українською, через її незнання, убогий словниковий запас, а також неправильне інтонування і вимову.

Унікальна методика дозволить швидко поліпшити мову для успішного спілкування. За 60 годин ми навчимо правильної артикуляції і чистої української вимови. Допоможемо грамотно і впевнено висловлювати свої думки, збільшити словниковий запас. Ви подолаєте невпевненість і страх розмовляти українською.

Цей курс ідеально підходить медійним та публічним персонам, журналістам, експертам, політикам, тренерам, психологам, рекрутерам, перекладачам. Адже учасники під час навчання ознайомляться з основними лайфхаками і прийомами ораторського мистецтва, публічних виступів, проведення інтерв'ю та багато чому іншому. Ми навчатимемо не морфології й граматики. Ми навчимо говорити чисто і красиво, що допоможе вам у досягненні ваших особистих і професійних цілей.

Тренер Світлана Василенко – радіоведуча з 20-річним досвідом, уже навчає техніці мови топ-менеджерів, політиків, публічних та медійних осіб. Приєднуйтесь до курсу і опануйте техніку українського мовлення лише за 12 тижнів. Ми запишемо вашу вимову спочатку і після курсу. Гарантуємо, результати вас просто вразять! Адже ми це знаємо.

Дізнатися докладніше про курс і зареєструватися на нього можна на сайті «Вищої школи комунікацій».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті