Команда та HR

Команда та HR

Цей матеріал також доступний російською
Команда та HR
Коли
16-19 листопада 2017
Вартість
від 2000 грн
Місце
Київ
Організатор
Вища школа комунікацій

У Києві пройде 4-денний курс про створення команди переможців

За бізнес-перемогами завжди стоїть команда. Люди, що люблять свою справу, заряджені спільною ідеєю і прагненням, можуть перевернути гори. Так само як і за провалами проектів, які здавалися приреченими на успіх, нерідко стоїть людський фактор. Багато власників бізнесу і управлінців навіть не намагаються реалізувати свої амбітні ідеї, задовольняються малим саме тому, що «нема з ким» реалізовувати. Немає команди однодумців, які б «горіли» ідеєю і були орієнтовані на досягнення результатів. Люди відсиджують робочий день, щоб отримати зарплату.

Як змінити ситуацію і створити команду переможців?
Можна довго і болісно вчитися на своїх помилках: наймати, пробувати, умовляти, звільняти і повторювати все знову. А можна «перестрибнути» цей період, перейняти досвід кращих управлінців і HR-профі та вже завтра втілювати яскраві ідеї в життя.

Щоб допомогти HR-професіоналам і управлінцям створити команду, з якою можна досягати найамбітніших бізнес-цілей, освітній проект «Вища школа комунікацій» проведе осінній 4-денний інтенсивний курс «Команда та HR».

28 топових HR-директорів і керівників розкажуть, як створювали і як зараз керують своїми командами в UNIT.City, Ernst and Young в Україні, «1+1 Медіа», Vodafone Україна, Startup Ukraine, Citrus, Metro Cash & Carry тощо.

Програма розроблена таким чином, щоб показати HR-процеси з двох ракурсів: очима фахівця по роботі з персоналом та очима власника бізнесу або управлінця.
 
Кожен з чотирьох днів курсу буде присвячений новій темі.
У перший день спікери розкажуть про тренди і стратегії, навчать аналізувати HR-процеси і використовувати результати аналітики.
Лекції другого дня будуть присвячені рекрутменту та адаптації.
У третій день мова піде про оцінку, стимуляції співробітників і внутрішні комунікації.
Заключний день буде присвячений тому, як навчати і розвивати персонал, як з колективу зробити команду переможців.

Щодня відбуватиметься сім лекцій. Як завжди, програма курсу повністю оновлена і відповідає саме сьогоднішнім запитам ринку.

Інтенсив буде корисний:
– власникам бізнесу, СЕО, стартаперам;
– керівникам будь-яких підрозділів і департаментів;
– рекрутерам, фахівцям по роботі з персоналом;
– співробітникам HR-агентств;
– а також усім, хто цікавиться питаннями створення і ефективного управління командою.

Власники бізнесу та управлінці отримають інструменти, за допомогою яких зможуть створити таку команду, з якою весь бізнес вийде на новий рівень.

Фахівці по роботі з персоналом у компаніях дізнаються про передовий досвід колег і зможуть запропонувати стратегічні рішення керівництву.

Співробітники HR-агентств розширять свої горизонти, подивляться на процеси компаній-клієнтів під іншим кутом, що в цілому допоможе зробити агентство більш конкурентоспроможним.

В цілому за чотири дні слухачі отримають робочу інструкцію з побудови бізнес-команди, реальні кейси для організації ефективної командної роботи, інсайти для мотивації своїх чемпіонів.

Крім того, курс «Команда і HR» – це якісний  нетворкінг, можливість у неформальній обстановці поспілкуватися на найактуальніші теми з провідними фахівцями галузі в країні, а також закрити вакантну позицію HR ініціативним фахівцем, який займається своїм професійним ростом.

Генеральний партнер: рекламне агентство Marketing Bar.

Офіційні партнери: друкарня borki, «Книголав», інтернет-магазин Yakaboo.

Інформаційні партнери: Work.ua, HR Liga, AUTORIA, RIA, Startup.Ukraine, «Агропортал», Liga.net, «Обозреватель», Capital.ua, Minfin, RBC.ua, журнал «RIA Львів», радіо «Київ», журнал Strategic Business Review, журнал Pink, Асоціація ритейлерів, MC Today, Mind.ua, «Бізнес-конструктор», «Ліга студентів», AIESEC.

Дізнатися докладніше про захід, програму і спікерів, а також зареєструватися на курс можна на сайті «Вищої школи комунікацій». Крім того, інформація про курс, школу і комунікації в цілому – на сторінці школи в Facebook.

Дізнайтеся, як створити команду переможців, у «Вищої школи комунікацій»!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті