Дискусійна панель «Як технології та інновації змінюють український агробізнес»

Дискусійна панель «Як технології та інновації змінюють український агробізнес»

Цей матеріал також доступний російською
Дискусійна панель «Як технології та інновації змінюють український агробізнес»
Коли
23 січня 2018, 18:00
Вартість
Безкоштовно
Місце
Ukraine House in Davos
Організатор
Agrohub

Agrohub представить можливості українського агробізнесу для міжнародних інвесторів під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі

Agrohub візьме участь у першому в історії Українському домі в Давосі (Швейцарія), та проведе відкриту дискусійну панель для міжнародних інвесторів під час 48-ї щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.
Дискусійна панель «Як технології та інновації змінюють український агробізнес» відбудеться 23 січня, о 18:00, в Українському домі.

Мета заходу – привернути увагу світових гравців до України, представити можливості українського агробізнесу та ввести Україну до пулу світових інноваторів.

Дискусія покликана відповісти на такі питання:

  • Як Agritech успішно змінює глобальні тенденції в сільському господарстві та продовольчому ринку України та інших країн?
  • Які можливості та ризики для світових інвесторів та новаторів в Україні сьогодні?
  • Чи відкриті українські агрохолдинги для нових технологій?
  • Хто входить до нової екосистеми українських сільськогосподарських інвестицій?
  • Яким чином цінності інноваційної економіки втілилися в сільськогосподарській практиці у 2017–2018 роках?


Спікерами виступлять:

  1. Модератор дискусії Алекс Ліссітса (Україна) – генеральний директор агрохолдингу ІМК, суспільний діяч, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
  2. ​​Юрій Косюк (Україна) – засновник та голова правління МХП (ПАО «Миронівський хлібопродукт»), одного з найбільших агрохолдингів України, що спеціалізується на виробництві м’яса птахів та вирощуванні зернових.
  3. Юлія Порошенко (Україна) – засновник та керівник проекту Agrohub, співзасновник корпоративного стартап-акселератора Radar Tech.
  4. Тобіас Менн (Tobias Menne) (Німеччина) – Global Head Digital Farming Bayer AG.
  5. Майкл Хорш (Michael Horsch) (Німеччина) – співзасновник та керуючий Horsch Machines, провідного європейського виробника сільськогосподарської обробки ґрунту та посівного обладнання.


«Існує стереотип, що аграрна галузь України несучасна та не сприйнятлива до інновацій. Ми хочемо оскаржити цей міф на світовій арені та представити нові успішні проекти для міжнародних інвесторів. Україна – це унікальний майданчик для нових технологій, у нас є прогресивні та відкриті до співпраці найбільші холдинги, сильна кадрова база технічних фахівців, цікаві та успішні стартапи, і безумовно, позитивна динаміка розвитку галузі Agritech. Все це ми прагнемо показати міжнародній спільноті та почати діалог з інвесторами», – зазначає Юлія Порошенко.

«За результатами 2017 року український агросектор утримав лідируючі позиці з експорту продуктів та послуг з обсягом понад $17 млрд. Але ми всі усвідомлюємо, що йдеться про сировину. Саме тому інвестиції в агроінновації є вкрай важливими і необхідними, бо дозволять надавати хайтек-послугbb всьому світу, і лише agritech експорт сягне понад $5 млрд уже в найближчі 5–7 років», – коментує перспективи Алекс Ліссітса.

Дискусійна панель відбудеться 23 січня, о 18:00, в Українському домі, за адресою: м. Давос, Променад, 73.

Вхід вільний.

Акредитація для журналістів: start@agrohub.org

Для інформації:

Agrohub – організація колективного імпакту. Його місія – інтеграція інновацій та технологій у агробізнес. У результаті агрокомпанії мають стати більш ефективними, а таланти і фахівці зможуть реалізовувати свій потенціал в агросекторі.

Для цього Agrohub акумулює інформацію, будує зв'язки та стає каталізатором відносин між агрокомпаніями та розробниками технологічних рішень, навчальними центрами, експертами і міжнародними співтовариствами.

Agrohub навчає управлінців агрокомпаній філософії та практиці інновацій, а також популяризує культуру інновацій в агросекторі через освітні програми та медіа.

Восени 2017 року Agrohub разом з компанією «Миронівський хлібопродукт» та технологічним кластером Radar Tech запустив акселератор аграрних інновацій MHP Accelerator.

Ukraine House in Davos – багатоформатний простір Український дім працюватиме в Давосі (Швейцарія) під час 48-ї Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті