Apple Consulting: СМС – Система Менеджменту Ситуацій

Apple Consulting: СМС – Система Менеджменту Ситуацій

Цей матеріал також доступний російською
Apple Consulting: СМС – Система Менеджменту Ситуацій
Коли
21 січня - 21 лютого 2019
Вартість
Безкоштовно

ПРО КУРС
«СМС – Система Менеджменту Ситуацій» – унікальний курс, який увібрав найсучасніші світові досягнення у системі прийняття рішень. Цей курс пропонує слухачам конкретний метод прийняття надефективних рішень. Курс розроблений компанією Apple Consulting® спеціально для «Prometheus» та заснований на досвіді у застосуванні цього методу в професійній діяльності та особистому житті членів команди та клієнтів (власників або топ-менеджерів).

Ви дізнаєтесь про основні причини помилок у рішеннях в різноманітних ситуаціях як у професійному, так і в особистому житті. А головне – опануєте конкретний п’ятикроковий метод прийняття в рази ефективніших та швидших рішень. Застосування цього методу допоможе вам у ситуаціях, в яких ви вважали, що знаходитесь у глухому куті. Це наче ключ, що допомагає відчинити усі двері.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС
Курс корисний власникам, топ-менеджерам та всім, хто стикається з різними невирішеними та складними ситуаціями й викликами. Цей курс для вас, якщо ви стикнулися з такими ситуаціями:

 1. Складні стратегічні та тактичні виклики, яким дуже важко дати раду.
 2. Особисті стратегії та тактики у житті.
 3. Професійні ситуації, коли перед вами щоденно постають дилеми та ви знаходитесь у стані постійного «гасіння пожеж».
 4. Хронічні конфлікти та неприємності у стосунках з людьми: з членами команди, з партнерами, у родинах, з дітьми тощо.
 5. Речі, які ми знаємо, що мали б робити, але не робимо і незадоволені цим.
 6. Речі, які ми знаємо, що не мали б робити, але робимо.
 7. Прийняття рішень інтуїтивно або емоційно.
 8. Прийняте колись рішення виявилось помилковим, але ви хочете винести певні уроки, аби не повторювати такі помилки надалі.

Завдяки роботі на курсі ви отримаєте:

 1. Розуміння типових помилок у прийнятті рішень.
 2. Методологію прийняття рішень, яка складається з 5 кроків.
 3. Опануєте спеціалізоване програмне забезпечення для підтримки прийняття рішень.
 4. Отримаєте сертифікат про проходження курсу після успішного складання тестів.

СТРУКТУРА КУРСУ
Курс розрахований на 4 тижні. Як і будь-який курс на Prometheus, він побудований на кращих техніках передачі знань міжнародних порталів онлайн-навчання. Він містить комбінацію відеолекцій, обговорень на форумі за участю Юлії Плієвої в активній фазі курсу, тестів та основного завдання.

На першому тижні курсу ви дізнаєтесь про еволюцію інструментів теорії обмежень та інших методів розробки рішень, які результувались методом СМС (або ProConCloud). А також довідаєтесь про дві перші типові помилки в прийнятті рішень та опануєте перші два кроки методу в спеціалізованому програмному додатку HARMONY.

На другому та третьому тижнях ви продовжите опановувати метод. Юлія Плієва буде демонструвати власний приклад з її пригод в Індії. Також упродовж цих навчальних тижнів на вас чекають ексклюзивні інтерв’ю зі світовими експертами.

Так, на другому тижні курсу автор методології прийняття рішень ProConCloud доктор Алан Барнард, визнаний світом експерт з ТОС, генеральний директор «Goldratt Research Labs», відповідає на питання Юлії Плієвої та розкриває безліч інсайтів про те, коли варто, а коли не варто застосовувати інтуїцію у прийнятті рішень. Як і навіщо уповільнити мисленевий процес задля збільшення «разів попадань» у правильне для вас рішення. Алан розкриває результати багаторічних досліджень у сфері прийняття рішень.

На третьому тижні курсу експерт світового рівня пан Енді Коен, генеральний директор з припущень компанії «Andy Cohen Worldwide», один з авторів «The New York Times», частий спікер TEDex, автор книги «Challenge Your Assumptions, Change Your World» розповість, як вперше через магію відкрив для себе важливість припущень у прийнятті рішень і як це зумовило усе його життя. Енді ділиться захопливими та унікальними кейсами з міжнародної практики та особистими історіями, у яких робить важливі висновки про те, що розв’язка важких ситуацій завжди у нас в голові. Як змінювати реальність за допомогою власних припущень – ось багатство третього тижня курсу.

На четвертому тижні курс містить експериментальні блоки. Запропонований метод вирішення дилем буде апробований людьми різного рівня менеджменту та в різних ситуаціях на ваших очах. Ви побачите, як усього за 40-50 хвилин людина, яка вважала неможливим знаходження інших рішень, змогла це зробити за допомогою СМС. Такі зустрічі ми проводимо з Наталею Донцовою, старшим офіціантом одного з кращих ресторанів Києва «Фелліні». З Максимом Яковером, генеральним директором унікального технологічного містечка «UNIT.City», за 50-60 хвилин ми розробимо напрямки рішень важливої стратегічної дилеми, рішення якої у Максима вже було. Але за допомогою методу ми знайшли не менш потужні альтернативи.

АВТОР ТА ВЕДУЧА КУРСУ

Юлія Плієва – генеральний директор Apple Consulting®

ГОСТЬОВІ ЕКСПЕРТИ КУРСУ

Доктор Алан Барнард – генеральний директор «Goldratt Research Labs»
Енді Коен – генеральний директор з припущень «Andy Cohen Worldwide», популярний і визнаний TEDx-спікер, відомий автор «New York Times» та міжнародний інтелектуальний лідер

Реєстрація на курс за посиланням

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті