Чи задумувалися ви колись над тим, яким чином Дубай став найрозвиненішим регіоном Аравійського півострова, а також одним з найуспішніших на економічній мапі світу? Правильно, спочатку була нафта. Але сьогодні ВВП Дубаї лише на 7% складається з нафтопродуктів.
У чому полягає секрет? Філософія управлінської еліти регіону та образ мислення тяжіє до контексту глобальної конкуренції, але справжня конкуренція для управлінців Дубаю полягає не у випереджені інших, а у випереджені самих себе в часі. Так, як обрій не має краю, так і візія не має границь.
Саме про це спробуємо подискутувати на події і з’ясувати через призму кейсу Дубаї про те:
- Як лідеру вдається працювати в довгострокову й передбачати на декілька кроків вперед перебіг дій?
- Що значить мислити ширшими системами, виходячи за межі власного бізнесу?
- Як працювати з нелінійними рішеннями в бізнесі?
- З якими викликами при цьому стикаємося?
Аудиторія:
- для власників бізнесу
- для управлінців
Викладач:
Володимир Павелко
Володимир має досвід проведення змін як в ролі керівника організації, так і в ролі зовнішнього експерта. 2010-2015 рік був директором МВА-програм Києво-Могилянської бізнес-школи, з вересня 2015 відповідає за розвиток міжнародної співпраці kmbs. Навчався в Інституті міжнародних відносин IBR Steinbeis University Berlin; IMTA Bled School of Management, Slovenia; Adizes Institute, USA. Більше 10-ти років працював в банківській індустрії, пройшовши шлях від менеджера фронт-офісу до члена правління банку. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Викладає курси з Лідерства та Управління змінами.
Реєстрація за посиланням
Контактна особа:
Крістіна Погорєлова,
офіс-менеджер
тел.: + 38 (097) 436 26 98
email: [email protected]