Україна та рф провели черговий обмін військовополоненими

Україна та рф провели черговий обмін військовополоненими

Додому повернулися військові, які були в полоні рф із 2022 року

Україна та рф провели черговий обмін військовополоненими
Фото: Володимир Зеленський / Telegram

Україна і росія провели восьмий етап обміну полоненими в рамках червневих домовленостей у Стамбулі.

Про це в Telegram повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Наші люди вдома. Більшість із них перебувала в російському полоні ще з 2022 року», – написав президент.

За його словами, сьогодні повертаються захисники, які боронили Україну в різних регіонах: Донеччина і Маріуполь, Луганщина, Харківщина, Херсонщина. Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту. А також цивільні.

Зеленський наголосив, що обміни мають тривати, та подякував усім, хто їх забезпечує.

«Мета України – звільнити всіх наших людей із російського полону. Дякую кожному, хто допомагає це робити», – написав він.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Україна повернула з російського полону чергову групу українських захисників, більшість із яких перебувала в полоні з 2022 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло