Export Education MeetUp: усе про нові освітні можливості для підприємців та експортерів!

Export Education MeetUp: усе про нові освітні можливості для підприємців та експортерів!

Цей матеріал також доступний російською
Export Education MeetUp: усе про нові освітні можливості для підприємців та експортерів!
Коли
4-14 вересня 2018, 10:00
Вартість
Безкоштовно
Організатор
Export Promotion Office

Осінь  – ідеальний час отримати нові знання та навички в сфері експорту. Тому Офіс з просування експорту запускає кілька нових освітніх програм, про які ми розповімо вже у вересні одразу в чотирьох містах: Києві, Дніпрі, Львові та Одесі!

Де/Коли:

  • 4 вересня – Київ
  • 5 вересня – Дніпро
  • 13 вересня – Львів
  • 14 вересня – Одеса

Про що йтиме мова

Історії успіхів компаній-учасниць та результати першого навчального року програми Export Revolution Ukraine, завдяки якій вже понад 750 учасників скористалось знаннями та досвідом від європейських експертів в продажах, маркетингу та стратегії.

Презентація нових програм та подій для підприємців та експортерів: унікальна дистанційна програма для креативного сектору, можливості на ринку Китаю, Туреччини та Європи — про це все, і не тільки.

Як стати учасником безкоштовних освітніх програм та що потрібно зробити для максимально ефективного навчання.

Практичний воркшоп «10 основних ризиків під час експорту: як їх запобігти»з провідним експертом програми Export Revolution Ukraine Ану-Мал Наарітс, провідним тренером та ментором програм Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine, найвідомішою в Естонії жінкою-експертом з маркетингу та експорту.

Довідково

  • Мови спікерів – українська та англійська;
  • Реєстрація відбувається у порядку черги і може бути закрита раніше у випадку, якщо кількість зареєстрованих учасників досягне ліміту; Офіс в праві відмовити у реєстрації на захід компаніям, які не надали про себе повних відомостей під час реєстрації на подію;
  • Порядок денний події, час та місце проведення Ви отримаєте у листі-нагадуванні за 3 дні до події;
  • Подія є безкоштовною за умови підтвердження реєстрації;
  • Чи буде запис відео семінару? Якщо ми матимемо можливість зафіксувати подію у будь-який спосіб – відео або аудіо форматі – ми обов’язково поділимось інформацією з кожним зареєстрованим учасником заходу;
  • Чи будуть надані матеріали/презентації по події? Так, усі матеріали будуть доступні за декілька днів після завершення події.

Освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Програма фінансується Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку і співробітництва).

Зареєструватись на Export Education MeetUp>>

Підтвердження Вашої участі ви отримаєте за 3 дні до початку події на вказану в реєстраційній формі електронну пошту. Заявки на участь у заході, отримані після завершення реєстрації, не будуть розглядатись.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло