Онлайн курс зі створення та просування персонального бренду

Онлайн курс зі створення та просування персонального бренду

Цей матеріал також доступний російською
Онлайн курс зі створення та просування персонального бренду
Коли
23 березня - 11 травня 2019
Вартість
$ 11

Освітня онлайн програма зі створення і просування особистого бренду у соціальних мережах, медіа і блогах від спеціалістів, про яких пишуть Forbes, L’Officiel Hommes, Гордон, NewsOne, Інтер, Коммерсантъ. За час навчання ви проведете аудит свого професійного і особистого життя, розробите позиціонування і стратегію просування в соціальних медіа, навчитесь писати сильні тексти про себе в Facebook, Instagram, Telegram та блогах.

Дати: 23 березня - 11 травня 2019 року, щосуботи з 12.00 до 13.30.

Программа складається із 8 практичних занять загальною тривалість 14 годин. Семінари проходять у прямому ефірі з можливість спілкуватись з викладачем, задавати питання. На наступний день після ефіру ви матимете доступ до відеозапису та матеріалів заняття. Доступ до відеоархіву відкрито протягом одного року.

Заняття розділені на чотири послідовні модулі.

Перши модуль – аудит професійного і особистого життя, визначення власного позиціонування.
Другий модуль – створення стратегії просування персонального бренду, покроковий план реалізації.
Третій модуль – класичні і нові інструменти просування особистого бренда в соціальних мережах, медіа і блогах. Написання сильних текстів про себе.
Четвертий модуль – специфіка просування персонального бренду в Facebook і YouTube (це мережі найбільш динамічно розвиваються в Україні).

Проводить курс команда Свободная. Образовательная платформа. Школа заснована у 2010 році. За цей час освітні програми і курси відвідали 48910 людей. Інформаційний партнер курсу з персонального брендингу – MIND.ua 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті