Discuss Discuss

Virtual Building

Virtual Building пропонує перше готове рішення з 3D реалізації комерційної віртуальної реальності для будівельного бізнесу, якому немає аналогів за реалістичністю, деталізацією та варіаціями можливостей для ринку споживачів. Концепція бізнесу полягає в наданні нових видів послуг з максимально реалістичної візуалізації будь-яких об'єктів інфраструктури та нерухомості (заводи, приватні будинки, торговельні комплекси тощо), морських і повітряних суден, а також деталізованого внутрішнього інтер'єру з урахуванням фізичних властивостей об'єктів.

Завдяки використанню шолома віртуальної реальності кінцевий споживач зможе повністю зануритися в атмосферу свого майбутнього приміщення, в якому він перебуватиме в інтерактивному віртуальному турі, де всі елементи інтер'єру та екстер'єру імітуватимуть роботу як у реальності, чого не дає змоги звичайна класична візуалізація. А за допомогою джойстика можна буде взаємодіяти з будь-якими об'єктами інтер'єру та екстер'єру, змінювати їхні кольори, розмір, переміщати і змінювати текстури, а також замінювати на будь-які інші об'єкти і багато іншого.

Virtual Building дає змогу візуалізувати об'єкти нерухомості на різних етапах будівництва, від нульового (проєкт) до 100% готовності здачі об'єкта. Основна послуга проєкту дасть змогу будівельним компаніям вийти на новий рівень і бути максимально конкурентно спроможними на ринку нерухомості. Будівництво наразі одна з найбагатших галузей у плані капіталізації. Наша платформа дає змогу швидко задавати нову планку проєктування і будівництва в будь-якій країні.

Технологія
Тип компанії
REACTOR.UA – перша в Україні платформа відкритих інновацій з методологією, інфраструктурою та інструментами для системної роботи з новітніми ідеями.