Страхування

СК ВІДІ-СТРАХУВАННЯ

Бенефіціари:
Віталій Джуринський - 95.00%, Олег Джуринський - 5.00%
Голова правління:
Іван Загреба
Спеціалізація:
КАСКО

«ВіДі-Страхування» – українська страхова компанія, яка спеціалізується на автострахуванні. Вона входить до складу групи компаній з автомобільного бізнесу ViDi Group Віталія Джуринського.

Основні продукти компанії – добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО), обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка), страхування добровільної цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ), страхування від нещасного випадку на транспорті.

Серед перестраховиків компанії – французька група Scor, німецька Hannover Re, британська Oakeshott Insurance Consultants Ltd, ірландська Partner Reinsurance Europe SE та фінська AON Finland Oy.

За підсумками 2020 року компанія посідає 30 місце серед українських страховиків за сумою страхових премій – 230,99 млн грн та 31 – за сумою страхових виплат – 83,91 млн грн. На ринку КАСКО компанія має 11 місце за сумою страхових виплат.

Рейтинг Mind
3.0      
Задовільний рівень
Весь рейтинг страхових компаній
Бізнес-модель страхової компанії
Ключові показники
Боргове навантаження, % 270.2      
Рівень виплат, % 50.7      
Коефіцієнт фінансової стійкості, % 50.2      
Ризики власників      
Оцінка МТСБУ «Якість врегулювання ризику»      
Оцінка МТСБУ «Рівень скарг»      
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло