9 травня 2022 переглянуто 829

MOЗGI GROUP допомагають українцям благодійними ініціативами та концертами

Заходи відбуваються в містах України та за кордоном

 MOЗGI

Що сталося. MOЗGI GROUP, співзасновницею і СЕО якої є випускниця kmbs Ірина Горова, розгорнула діяльність на підтримку українців, які постраждали через війну в Україні.

Джерело. MOЗGI GROUP.

Деталі. Зараз кожен воює на своєму фронті, наближаючи Україну до перемоги. Головна зброя артистів  – їхній голос, що лунає по всьому світі та привертає увагу до війни в рідній країні. Співачки DOROFEEVA та Michelle Andrade долучилися до європейського благодійного турне Match for peace #StopWarInUkraine – серії товариських ігор легендарного ФК «Динамо» з європейськими командами. Мета – зібрати кошти на розв'язання гуманітарних проблем, спричинених війною в Україні. У квітні концерти перед матчами відбулися у Польщі, Румунії та Хорватії, а загальна сума зборів склала понад 22 млн грн. Одночасно з цим Michelle Andrade та DOROFEEVA долучилися до благодійної гала-вечері у Лісабоні, метою якої було допомогти зібрати кошти на медикаменти та реанімаційне обладнання для Klitschko Foundation.

Також DOROFEEVA взяла участь в ініціативі «Доброго вечора! Ми з України».  Низка благодійних концертів об’єднала на одній сцені відомих українських зірок та коміків. Усі збори від цих концертів пішли на гуманітарну допомогу дітям, які постраждали під час війни (через «Фонд Маша»).

Учасники гурту MOЗGI Позитив (POSITIFF) та DJ Bloodless у Кам'янці-Подільському ініціювали волонтерський проєкт «Діти-Дітям», з метою  адаптації дітей-переселенців з усієї країни. Згодом географія акції та склад цього «Зіркового десанту» – небайдужих зірок, інфлюенсерів та волонтерів – суттєво розширились. Команда вже провела п’ять івентів у Кам'янці-Подільському, Хмельницькому та Львові.

«Кожен з них – маленьке свято, – розповідають  в MOЗGI GROUP. – В  основі – тепле  спілкування, в програмі – психологічна  допомога, танцювальні майстер-класи, ігри, солодощі. Ми прагнемо повернути дітям дитинство». На цей час у заходах взяли участь понад дві тисячі дітей. Надалі подібні заходи відбуватимуться і в інших містах країни.

У прагненні підтримати прагнення дітей-переселенців займатися творчістю, MOЗGI долучилися до акції «Здійсни мою мрію» від української співачки Roxolana. У межах акції POSITIFF особисто передав від компанії та CEO MOЗGI GROUP Ірини Горової синтезатор десятирічній Алісі – саме про мрію мати цей інструмент дівчинка згадувала у своєму листі на платформі Save My Dream.