Кілька штатів подали позов до суду на указ Дональда Трампа
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Кілька штатів подали позов до суду на указ Дональда Трампа

Адвокати подали позов проти нового указу Трампа, оскільки заборона на переміщення нашкодить мусульманському населенню, яке проживає у США, туризму та запрошенню іноземних студентів

Ще три штати ─ Нью-Йорк, Вашингтон та Массачусетс ─ оскаржують у суді міграційний указ Дональда Трампа, підписаний 6 березня.

За повідомленнями, судитися проти цього указу, який набуває чинності 16 березня, також збираються штати Міннесота й Орегон.

«Останнє урядове розпорядження президента Трампа ─ це та сама заборона мусульман, тільки під іншим ім'ям, нав'язування політики, яка у черговий раз порушує положення про рівність, закладене в Конституції», ─ сказав генеральний прокурор Нью-Йорка Ерік Шнейдерман після оголошення про позов.

Білий дім заявив, що «напевне» ця нова версія міграційного указу переможе в суді.

Юридичний процес відновився після того, як адвокати штату Гавайї подали позов проти нового указу Трампа в середу, мотивуючи позов тим, що заборона на переміщення нашкодить мусульманському населенню, яке тут проживає, туризму та запрошенню іноземних студентів.

Нагадаємо, що Трамп підписав новий указ, що припиняє на 90 днів в'їзд в США громадян шести країн з переважно мусульманським населенням – Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. Програма прийому біженців буде припинена на 120 днів. Попередню версію указу заблокував федеральний суд Сполучених Штатів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло