У США вимагають відставки генпрокурора через зв’язки з Росією

У США вимагають відставки генпрокурора через зв’язки з Росією

Генпрокурор США Джефф Сешнс двічі зустрічався з послом Росії Сергієм Кисляком під час виборчої кампанії Трампа

Джефф Сешнс, Генпрокурор США, двічі зустрічався з послом Росії Сергієм Кисляком під час виборчої кампанії Трампа і приховав цей факт під час слухань на затвердження його на посаду генпрокурора 10 січня ц.р.

Про це повідомив The Washington Post.

У зв’язку з появою цієї інформації лідер демократів у Палаті представників Ненсі Пелозі закликає Джефа Сешнса подати у відставку.

Сенатор Ел Франкен на слуханнях 10 січня ставив Сешнсу прямі питання про його можливі контакти з Росією й отримав від нього цілком заперечну відповідь.

«Якщо це правда, що генпрокурор мав дві зустрічі з російським послом під час виборчої кампанії, тоді я дуже стурбований, що його відповідь на мої питання була, щонайменше, дезінформуючою”, ─ заявив Ед Франкен.

«Очевидно, що генпрокурор не може здійснювати нагляд за розслідуванням Департаменту юстиції та ФБР про зв’язки Трампа з Росією, тому він мусить здійснити самовідведення», ─ додав сенатор.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло