Новий винахід Visa: оплату можна здійснити окулярами

Новий винахід Visa: оплату можна здійснити окулярами

Прямо в дужку окулярів вбудована платіжна мікрокартка

Новий винахід Visa: оплату можна здійснити окулярами
Фото pixabay.com

Міжнародна платіжна система Visa на фестивалі South by Southwest (SXSW) продемонструвала прототип сонцезахисних окулярів з можливістю оплати. Про це пише The Verge.

Окуляри від сонця, на вигляд цілком звичайні, будуть оснащені мікрочіпом, який дозволить окулярам здійснювати безконтактні платежі.

Винахід отримав назву WaveShades. Окуляри були створені спільно з австралійською платіжною платформою Inamo. В пристрій вбудовано спеціальний NFC-чіп, на якому зберігаються платіжні дані.

Щоб здійснити оплату, користувачу потрібно зняти окуляри і прикласти їх до безконтактної площини на терміналі.

Видання припускає, що в майбутньому можливі й кумедні ситуації, коли хтось вирішить прикласти голову до касового апарата, не знімаючи окулярів.

«Пристрій спеціально для тих, хто пішов відпочивати на пляж і захотів щось купити, однак гаманець залишив удома», ─ пише The Verge.

Представники Visa розповіли, що зараз концепція проходить тестування в п'яти містах Австралії. Компанія перевірить, чи є попит на продукт у громадськості. Вартість і дата виходу продукту на широкий ринок поки що невідомі.

«За допомогою Visa WaveShades ми хочемо показати австралійцям, як інновації в платежах спрощують життя і повсякденні покупки», ─ заявила віце-президент Visa з маркетингу в Азіатського-Тихоокеанському регіоні Фредерік Ковінгтон (Frederique Covington).

Окуляри-кредитка ─ не перший винахід від Visa. Раніше, до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, компанія представила NFC-персні, які дозволяли оплачувати покупки за дотиком до терміналу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло