Екс-начальник Миколаївського порту незаконно вилучив земельну ділянку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Екс-начальник Миколаївського порту незаконно вилучив земельну ділянку

Колишній чиновник спричинив державі збитків на 2,6 млн грн

Екс-начальник Миколаївського порту незаконно вилучив земельну ділянку
Фото УНIАН

Генеральна прокуратура України виявила, що у 2006 році тодішній начальник ДП «Миколаївський морський торговельний порт» Василь Капацин надав недостовірні відомості до Міністерства транспорту та зв’язку про походження земельної ділянки і цим самим посприяв незаконному та безоплатному вилученні частини перевантажувального комплексу генеральних вантажів на причалах порту площею у 15 500 кв м. Про це йдеться на сайті відомства.

Цей комплекс був створений за рахунок держави, вартість його будівництва склала 2,6 млн грн.

«За результатами досудового розслідування вказаного кримінального провадження слідчим, за погодженням з прокурором, колишньому начальнику ДП «Миколаївський морський торговельний порт» повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 (зловживання владою або службовим становищем та внесення недостовірних відомостей до офіційних документів) КК України», – сказано в повідомленні.

Колишньому начальнику порту загрожую до позбавлення волі строком до 6 років. Зараз вирішується питання про обрання судом підозрюваному міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло