Диверсія або недбалість: розглядаються різні версії причин вибухів арсеналів у Балаклії

Диверсія або недбалість: розглядаються різні версії причин вибухів арсеналів у Балаклії

Гройсман наголошує на необхідності зарезервувати 3000 місць в інших містах для евакуйованих жителів

Диверсія або недбалість: розглядаються різні версії причин вибухів арсеналів у Балаклії
Фото: открытые источники

Український прем'єр Володимир Гройсман запевнив, що розглядаються всі можливі варіанти того, що саме спричинило вибухи боєприпасів на військових складах в Балаклії, що на Харківщині.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Стосовно причин – від диверсії, яка не виключена, до недбалості, це теж необхідно перевірити. Слід перевірити всі версії», – сказав прем'єр журналістам у Харківській області. Він додав, що технічно склад був обладнаний досить добре.

Диверсія або недбалість: розглядаються різні версії причин вибухів арсеналів у Балаклеї
Фото: vk.com/vpo_shidniy_korpus

Прем'єр-міністр підкреслив: рятувальні служби цілком забезпечені броньованою технікою для роботи на території арсеналу. За його словами, на місці події працює близько 550 правоохоронців.

Прес-секретар прем'єра Дмитро Столярчук на своїй сторінці в Twitter написав, що Володимир Гройсман відвідав пункт збору в Гусарівці, де розміщуються евакуйовані жителі Балаклії. За його словами, там уже створено 1400 місць для розселення.

Однак Гройсман заявив про необхідність додатково зарезервувати 3000 місць в інших українських містах для евакуйованих жителів околиць арсеналів у Балаклії.

«Територія ще надто небезпечна, повертатися у ті будинки не слід. Розгорнуті відповідні пункти, з яких можна переміститися на іншу територію, і де можна залишитися на деякий час. Зараз поставлено завдання, щоб не менше 3000 місць було зарезервовано в готелях та інших місцях, де можливо, щоб люди перебували короткостроково», – сказав прем'єр журналістам.

Нагадаємо, в ніч на 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклея Харківської області.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло