У Балаклії загасили пожежу
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Балаклії загасили пожежу

У чотирьох селах біля Балаклії вже безпечно

Заступник міністра оборони України Ігор Павловський повідомив про повну ліквідацію загоряння на артилерійських складах Міністерства оборони біля г. Балаклія Харківської області.

«Пожежа припинена на арсеналі повністю ... Зараз відбувається ліквідація наслідків пожежі», – сказав він на брифінгу в Балаклії в п'ятницю.

В населених пунктах Вербівка, Борщівка, Яковенково і Пришиб вже безпечно перебувати. На даний момент 1400 осіб поки знаходиться в пунктах евакуації.

За його словами, говорити про суму завданих збитків рано, оскільки відбувається оцінка наслідків надзвичайної ситуації.

«Далі буде проведено розмінування ... Основна маса боєприпасів розірвалася, залишилася на території (арсеналу – ред.). На сьогоднішній день – це протягом місяця-двох – триватиме лише розмінування цієї території», – зазначив І.Павловського.

Він додав, що одночасно з процесом розмінування військова частина на цій території буде продовжувати свою роботу.

У свою чергу перший заступник голови Держслужби з надзвичайних ситуацій України (ГСЧС) Олег Мельчуцкій зазначив, що триває гасіння пожеж на території самої Балаклії.

«Наступне завдання, яке виконують рятувальники пожежно-рятувальних підрозділів – це гасіння пожеж на території міста Балаклії, а також підвезення води для забезпечення безперебійної роботи пожежних підрозділів Міноборони, які задіяні в гасінні пожежі», – зазначив заступник голови ГСЧС.

Нагадаємо, СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вибухів арсеналу під Балаклією за статтею диверсія, а прокуратура за статтею недбалість, проте в даний час обидва провадження об'єднані в одне.

В ніч на 23 березня почалася пожежа на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від Балаклії Харківської області. Рятівники знайшли тіло однієї жінки під завалами будинку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло