Новий додаток від Google дозволить колективно обробляти фото

Новий додаток від Google дозволить колективно обробляти фото

Фоторедактор має підвищити конкурентоздатність соцмережі Google+

Новий додаток від Google дозволить колективно обробляти фото
фото Google

Як повідомляє техпортал TechCrunch, компанія Google розробляє програму, яка дозволить обробляти фотографію кільком людям одночасно. Задумка полягає в тому, що люди в соцмережі зможуть створювати групи й викладати там фото, й за допомогою нового фоторедактора одночасно вносити зміни в картинку.

Програма отримає технологію комп'ютерного зору для розпізнання об'єктів та безліч фільтрів.

Таким чином, додаток відкриє можливості для колективної творчості та цікавого проведення часу.

Google підтвердив існування програми після того, як техпортал запросив інформацію про неї, і додав, що на даний момент цей додаток ─ один із багатьох експериментів, над якими він працює.

Зазначається, що новий соціальний додаток повинен посилити позиції Google у соцмережах та скласти конкуренцію Facebook, Twitter та Snapchat.

Дату виходу додатку Google не називає, але видання припускає, що це буде у травні, як і минулого року, коли були презентовані додатки Duo та Allo.

Нагадаємо, Google запускає нову функцію переказу грошей через мобільний. Користувачі поштового сервісу Gmail тепер зможуть пересилати й отримувати гроші просто через смартфон. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло