У державну власність повернули напівзруйновану історичну будівлю
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У державну власність повернули напівзруйновану історичну будівлю

Будинок Сікорського з 2000 року стояв пусткою та швидко руйнувався

У державну власність повернули напівзруйновану історичну будівлю
Фото: golos.com.ua

Військова прокуратура України повернула у власність держави будинок авіаконструктора, першого в світі винахідника гелікоптера Ігоря Сікорського.

Зроблено це на виконання рішення Київського апеляційного господарського суду, повідомляється на сайті Військової прокуратури.

21 червня 2016 року Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції та задовольнив позовні вимоги військової прокуратури Київського гарнізону щодо повернення історичної цінності у державну власність.

Триповерховий будинок у Києві на Ярославовому Валу, де народився й виріс всесвітньовідомий авіаконструктор Ігор Сікорський, ще у 2000 році ДП Міноборони України «Готель «Козацький» передало в оренду так званому міжнародному благодійному фонду «Музей історії повітроплавання і авіації ім. Сікорського».

Згідно умов договору, орендар повинен був ремонтувати та охороняти приміщення будинку, але впродовж всіх цих років благодійний фонд утримував споруду абияк, що призвело фактично до її знищення.

Наразі історичну будівлю реально повернули державі – «Готель Козацький» підписав відповідний акт прийому-передачі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло