Нацбанк: рішення щодо відставки голови НБУ приймає президент

Нацбанк: рішення щодо відставки голови НБУ приймає президент

Нацбанк спростував чутки про відставку Валерії Гонтаревої

Стосовно вірогідної відставки Валерії Гонтаревої, інформацію про яку зранку, 6 квітня, розмістив ряд ЗМІ, Нацбанк через Facebook розповсюдив заяву з роз’ясненням.

У повідомленні йдеться, що Валерія Гонтарева дійсно під час спілкування з журналістами сьогодні вранці в черговий раз підтвердила свій намір згодом залишити посаду голови НБУ. Однак прес-служба Нацбанку нагадує, що рішення щодо відставки голови НБУ приймає президент України, а затверджує Верховна Рада України.

«Акція, учасниками якої стали невідомі молоді дівчата та журналісти – загалом до 20 осіб, у тому числі журналісти каналу, пов’язаного із екс-акціонерами ПриватБанку, є черговою спробою здійснити тиск на політику Національного банку та особисто голову НБУ Валерію Гонтареву», – підкреслюють в НБУ.

Зазначається, що уже готується відповідна заява до правоохоронних органів щодо злочину. Також Нацбанк планує вимагати вжити заходів у зв’язку з безпрецедентною бездіяльністю Національної поліції України, яка проігнорувала виклик на місце подій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло