СБУ обшукала «Лисичанськвугілля»

СБУ обшукала «Лисичанськвугілля»

Нелегальний продаж вугілля збагатив посадовців підприємства на 10 млн грн

Співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання продукції посадовцями «Лисичанськвугілля» у районі проведення АТО. Оперативники СБУ спільно з прокуратурою провели обшуки у приміщеннях товариства, його структурних підрозділах, на вугільних майданчиках та за місцями проживання фігурантів справи. Правоохоронці вилучили технічну документацію, угоди на продаж вугілля, які свідчать про незаконну реалізацію посадовцями державної продукції.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

У повідомленні зазначається, що чиновники акціонерного товариства, яке на 100% належить державі, штучно занижували обсяги видобутку вугілля. Не відображену у документації продукцію вони реалізовували комерційним структурам, а гроші привласнювали. Співробітники спецслужби задокументували нелегальний продаж посадовцями майже 2000 тонн вугілля приблизною вартістю 10 млн грн.

Відкрито кримінальне провадження, у його рамках накладено арешт на видобуте підприємством вугілля у відокремлених підрозділах та місцях зберігання. Триває досудове слідство.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло