Порошенко затвердив річну програму співробітництва з НАТО

Порошенко затвердив річну програму співробітництва з НАТО

У програмі йдеться про розвиток оборонно-промислового комплексу для оснащення Збройних сил України

Президент України Петро Порошенко затвердив річну національну програму під егідою комісії України – НАТО на 2017 рік. Відповідний указ президента оприлюднено на сайті глави держави.

Програма передбачає політичні і дипломатичні заходи щодо забезпечення припинення агресії Російської Федерації проти України мирним шляхом і відновлення територіальної цілісності України. Збереження міжнародного консенсусу в наданні підтримки Україні, продовження тиску санкцій на РФ до припинення збройної агресії і деокупацію Криму і Донбасу.

У цьому контексті планується продовження роботи в рамках «нормандського», «мінського» та інших форматів з метою повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету України.

Передбачені також розвиток оборонно-промислового комплексу з метою оснащення Збройних сил України, інших військових формувань високоефективним озброєнням і військовою технікою, які відповідають стандартам НАТО, поступовий перехід на виробництво комплектуючих і запасних частин до озброєння та військової техніки з урахуванням стандартів НАТО в контексті заходів з імпортозаміщення та планової заміни зразків озброєння і військової техніки колишнього СРСР на сучасні, зокрема на вироблені в рамках міжнародної кооперації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло