Великобританія вимагає додаткових санкцій для Москви

Великобританія вимагає додаткових санкцій для Москви

Жорсткі заходи пропонуються для припинення підтримки Росією режиму Асада

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон збираэться вимагати від країн «Великої сімки» посилення санкцій відносно Росії, про це передає The Times. Захід має розробити «серйозні штрафні заходи» у відповідь на газову атаку в Сирії, якщо Росія не припинить підтримувати режим президента Сирії Башара Асада, переконаний міністр.

Джонсон хоче, щоб G7 прийняла спільну декларацію про те, що Росія повинна припинити підтримувати режим Асада і вивести свої війська з Сирії.

«Якщо президент Путін відмовиться, проти Росії будуть введені нові санкції, на додачу до тих, які вже діють у відповідь на втручання в справи України. Їх метою буде ускладнити життя урядових чиновників», ─ пише The Times.

Пропозиція щодо санкцій підготовлена до зустрічі міністрів закордонних справ країн Великої сімки, яка відбудеться 10 квітня.

Росія і Іран в суботу зробили спільну заяву, що вони будуть «реагувати з силою», якщо будуть подальші американські атаки на Сирію. Посольство Росії в Лондоні припустило, що якщо Москва отримає ультиматум від західних держав на цьому тижні, це може привести до «справжньої війни».

Нагадаємо, Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон скасував запланований на 10 квітня візит до Москви. Скасування візиту пов’язано з подіями в Сирії – хімічною атакою, організованою режимом Асада, внаслідок якої загинуло не менше 80 людей.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло