Голова Фонду держмайна пішов у відставку (ОНОВЛЕНО)

Голова Фонду держмайна пішов у відставку (ОНОВЛЕНО)

Офіційний коментар з цього приводу з'явився у другій половині дня

Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус написав заяву про відставку. Про це сказав член комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики повідомив глава депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутинник, передає Інтерфакс.

«Зрозуміло, що вже є заява про звільнення чинного голови Фонду держмайна», – сказав Хомутіннік в ході засідання погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп Верховної Ради в Києві в понеділок.

«Фонд державного майна за 3 роки не продав майна навіть на те, щоб обслуговувати свої витрати. Ті копійки, які були отримані за останні три роки, звичайно, не можна назвати якісною роботою Фонду державного майна. І також потрібно приймати рішення на цьому тижні», – додав нардеп.

У свою чергу джерело у ФДМ повідомило агентству «Інтерфакс-Україна», що офіційний коментар з цього приводу може з'явитися найближчим часом.

«Білоус, це «містер невиправдані очікування». Його відставка після провалу приватизаційної компанії 16-го року була очікуваною. Особливо викликало невдоволення в уряді, і в МВФ, абсолютно дилетантська робота з проведення конкурсу з приватизації ОПЗ. Якщо врахувати, що в Меморандумі МВФ так багато приділяється питанню саме приватизації, навіть згадуються конкретні об'єкти, то доручити виконання цих завдань, які були повністю провалені в минулому році тій самій людині – це показати Кредитору своє небажання виконувати Меморандум. Не факт, що заміна Білоуса щось поліпшить в приватизації. Там системні проблеми, які відставка Білоуса не вирішить. Але «винний призначений». Тому все було очікувано», – сказав у коментарі Mind член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті