Тіллерсон: США підтримують територіальну цілісність України

Тіллерсон: США підтримують територіальну цілісність України

Порошенко провів телефонні консультації з держсекретарем США напередодні американо-російських переговорів у Москві

Президент Петро Порошенко провів телефонні консультації з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном напередодні американо-російських переговорів у Москві.

Як повідомляє прес-служба президента, держсекретар Тіллерсон запевнив Порошенка, що США підтримують територіальну цілісність України і наполягають на виконанні Мінських домовленостей, зокрема на важливості забезпечення режиму припинення вогню.

Керівник зовнішньополітичного відомства США підкреслив, що Вашингтон не допустить жодних пакетних домовленостей щодо вирішення ситуації в Україні та Сирії.

Президент Порошенко, своєю чергою, наголосив, що сьогодні Україна і США разом захищають демократичні цінності, які об’єднують наші країни, тому санкції мають бути збережені до повного відновлення територіальної цілісності України.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон вже прибув до Москви, де збирається провести переговори з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Про це повідомляє «РИА Новости».

Це перший візит нового глави американського зовнішньополітичного відомства в Росію. Головною темою переговорів, на думку більшості спостерігачів, стане Сирія, а саме хімічна атака під Ідлібом та ракетний удар США по авіабазі Шайрат.

У Москву Тіллерсон прибув з Італії, де напередодні обговорювалася можливість посилення санкцій відносно Росії за підтримку Дамаска. В російському МЗС заявили, що Москва сподівається на продуктивні переговори з Тіллерсоном, оскільки це важливо для зниження міжнародної напруженості.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло