Зустріч Тіллерсона та Лаврова: не вистачає взаємодовіри

Зустріч Тіллерсона та Лаврова: не вистачає взаємодовіри

Зняття санкцій з Росії не обговорювалося

Зустріч Тіллерсона та Лаврова: не вистачає взаємодовіри
Фото U.S. Department of State

Американсько-російські відносини перебувають на низькому рівні і відзначені недовірою, сказав головний дипломат Америки держсекретар Рекс Тіллерсон у Москві на спільній прес-конференції зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим. Про це повідомляє The Guardian.

Тіллерсон прилетів у Росію в спробі підштовхнути Москву до позиції США щодо Сирії, але Лавров заявив, що обидві сторони, як і раніше, «розходяться» в оцінці хіматаки в Сирії.

Зустріч тривала близько 2 годин.

Тіллерсон заявив, що США впевнені в тому, що режим Асада застосував хімічну зброю в бомбардуванні минулого тижня міста Хан Шейхун у провінції Ідліб і використовував таку зброю понад 50 разів раніше. Остання атака змусила Вашингтон запустити серію ракет «Томагавк» по сирійській авіабазі.

Лавров заявив, що ООН має провести «об'єктивне та неупереджене розслідування» щодо цієї хімічної атаки, і що Росія не має наміру «захищати будь-кого».

Однак він і далі стверджує, що сирійський уряд не несе відповідальності за цю атаку. Москва наполягає на тому, що мирні мешканці загинули через токсичні речовини, що потрапили в повітря від бомбардування хімічного арсеналу повстанців сирійськими військовими літаками.

Зміни в санкціях, введених проти Росії за її військові дії в Україні, не обговорювалися, заявив Тіллерсон.

(новина оновлюється)

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті