До побачення, Євробачення: Росія відмовилася від участі в конкурсі

До побачення, Євробачення: Росія відмовилася від участі в конкурсі

Євробачення пройде цього року без Росії

До побачення, Євробачення: Росія відмовилася від участі в конкурсі
фото з відкритих джерел

Росія не братиме участі в Євробаченні у 2017 році в Києві. Це підтвердив Європейський мовний союз (EBU) у своїй заяві.

«Росія не зможе більше брати участь в конкурсі цього року після того, як відмовилася від запропонованих альтернатив», ─ ідеться в поширеній заяві.

Варіантів пропонувалося два: участь співачки Юлії Самойлової, якій Україна заборонила в'їзд на територію країни, за допомогою віддаленої трансляції через супутник, або заміна артиста від Росії.

Раніше російський «Перший канал» оголосив, що не транслюватиме цьогорічний конкурс. Це рішення підтримав і російський медіахолдинг ВГТРК ─ він також не транслюватиме конкурс.

Голова наглядової ради «Євробачення» Франк-Дітер Фрейлінг розкритикував рішення України. «Ми рішуче засуджуємо рішення української влади про заборону в'їзду в країну для Юлії Самойлової, тому що це суперечить принципу неполітизованості конкурсу та його місії поєднати всі нації в одному дружньому змаганні», ─ наводить RNS його коментар ситуації.

Нагадаємо, Служба безпеки України на три роки заборонила в'їзд до країни представниці від Росії на музичному конкурсі «Євробачення» Юлії Самойловій через відвідування нею анексованого Криму.

Конкурс «Євробачення» пройде в Києві 9–13 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло