Айварас Абромавічус очолив наглядову раду Української академії корпоративного управління

Айварас Абромавічус очолив наглядову раду Української академії корпоративного управління

Громадську організацію було зареєстровано на початку березня цього року

Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус очолив наглядову раду створеної нещодавно Української академії корпоративного управління, куди також увійшли постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, глава представництва МФК в Україні Олена Волошина.

«Це буде некомерційний проект, з підтримкою міжнародних фінансових організацій. Завдання – навчати людей як з приватного, так і з державного сектора корпоративного управління, – пояснив агентству «Інтерфакс-Україна» Абромавічус. – Засновники та члени наглядової ради академії – люди, що стояли біля витоків корпоративного управління в Україні».

Глава наглядової ради додав, що академія планує брати участь у розробці законодавчих та нормативних актів у цій сфері. На його думку, створення наглядових рад у таких компаніях, як «Укрзалізниця», буде найрішучішим кроком у боротьбі з корупцією.

«Академія буде також мати свою думку з приводу процедур призначень і самих призначень у держкомпаніях. Зараз ми бачимо, що цей процес загальмувався. За рік не відбулося жодного серйозного призначення, не створено жодної наглядової ради», – підкреслив Абромавічус.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті