Син депутата Держдуми отримав 27 років в'язниці в США

Син депутата Держдуми отримав 27 років в'язниці в США

Засуджений попросив допомоги у влади РФ

Федеральний суд в Сіетлі в справі про кібершахрайстві засудив російського громадянина Романа Селезньова до 27 років позбавлення волі, пише ВВС.

У письмовій заяві Селезньова, яке зачитав його адвокат Ігор Литвак, засуджений назвав вирок «рівносильним смертному» і «незаслуженим», а також попросив допомоги у російської влади.

«Як громадянин Росії я шлю повідомлення офіційним особам моєї країни: будь ласка, допоможіть мені, я вас благаю», – йдеться в заяві.

У серпні 2016 року син депутата Держдуми від ЛДПР Валерія Селезньова Роман Селезньов, був засуджений за шахрайство, комп'ютерний злом, зберігання незаконно придбаних кредиток і розкрадання особистих даних. Сторона звинувачення стверджує, що Селезньов своїми діями завдав шкоди на 170 млн доларів.

Суд в Сіетлі відмовився прийняти до уваги свідчення Селезньова. Суддя Річард Джонс пояснив, що визнання вже після вердикту присяжних «не відповідало очікуванням суду».

Роман Селезньов був заарештований на Мальдівах 5 липня 2014 року. Тоді МЗС РФ висловив протест проти його затримання і закликав його звільнити.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті