Подав у відставку головний військовий прокурор РФ

Подав у відставку головний військовий прокурор РФ

Сергій Фридинський займав цю посаду більше10 років

Глава комітету з оборони Віктор Озеров повідомив, що головний військовий прокурор Росії Сергій Фридинський направив до Ради Федерації заяву про відставку зв'язку з виходом на пенсію за вислугою років.

Згідно з процедурою заяву буде розглянута на найближчому засіданні Ради Федерації, яке відбудеться в середу, 26 квітня. До рішення Ради Федерації Фридинський буде виконувати свої обов'язки.

Згідно із законом призначення і звільнення генпрокурора і його заступників вимагає схвалення верхньої палати.

У вересні минулого року агентство «Росбалт» повідомило, що головна військова прокуратура Росії припинить своє існування з 1 січня 2017 року.

Видання РБК, в свою чергу, писало, що військова прокуратура не буде ліквідована, проте зміниться порядок фінансування її роботи.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло