Результати роботи Держфінмоніторингу за І квартал 2017 року

Результати роботи Держфінмоніторингу за І квартал 2017 року

Окрему увагу Держфінмоніторинг приділяє пошуку та блокуванню активів колишніх високопосадовців за кордоном

Підрозділ фінансової розвідки України – Держслужба фінмоніторингу України – відзвітував про результати своєї діяльності за І квартал 2017 року. Загалом Держфінмоніторингом підготовлено 129 матеріалів.

У вказаних матеріалах сума фіноперацій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, визначеного КК України, становить 12,6 млрд грн. Про це повідомляється на урядовому порталі.

Так, за І квартал 2017 року Держфінмоніторинг підготував та направив до правоохоронних органів 42 матеріали (8 узагальнених та 34 додаткових узагальнених матеріали) стосовно фінансових операцій, проведених за участю колишніх високопосадовців.

Зазначається, що загальна сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, становить 7,0 млрд грн.

За весь період проведення розслідувань (березень 2014 – березень 2017 років) стосовно фінансових операцій, проведених колишніми високопосадовцями, підготовлено та направлено до правоохоронних органів України 589 матеріалів. У вказаних матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів та з учиненням іншого злочину, становить 357,4 млн грн.

Також за період проведення розслідувань (з березня-2014 – по березень-2017 року) стосовно фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму або проведені за участю осіб, які публічно закликають до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або зміни меж території або державного кордону України, підготовлено та направлено до правоохоронних органів України 165 матеріалів на суму близько 4,47 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті