Трамп поки що не буде розривати торгову угоду з Канадою і Мексикою

Трамп поки що не буде розривати торгову угоду з Канадою і Мексикою

Країни-учасниці NAFTA зійшлись на думці про необхідність нових умов договору

Президент США Дональд Трамп вирішив не розривати угоду про вільну торгівлю з Канадою і Мексикою (NAFTA). У середу відбулись телефонні перемовини Трампа з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо і президентом Мексики Енріке Пенья Ньето.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

За словами представника Білого дому, Трамп погодився поки що не припиняти співробітництво, однак наполягає на негайних перемовинах з метою встановлення більш вигідних умов торгівлі для США. Американський президент висловив впевненість у тому, що «результат цих перемовин принесе користь і зробить сильнішими всі три нації».

Зазначимо, Канада і Мексика є найважливішими торговими партнерами США після Китаю. 

Раніше, в середу, 26 квітня, американські ЗМІ із посиланням на джерело в адміністрації повідомили, що в Білому домі готують указ про вихід США із NAFTA. Цього тижня Трамп ввів штрафні санкції на деревину із Канади.

У ході передвиборчої кампанії Дональд Трамп обіцяв розірвати угоди і висловив точку зору, що NAFTA, яка врегульовує торгові відносини між США, Канадою та Мексикою, – це «найгірша торгова угода, яка коли-небудь була укладена» Вашингтоном.

Нагадаємо, NAFTA набрала чинності в 1994 році і вважається однією із найуспішніших угод про вільну торгівлю в світі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті