«Чорноморнафтогаз» понад місяць самостійно експлуатує Стрілкове родовище
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Чорноморнафтогаз» понад місяць самостійно експлуатує Стрілкове родовище

17 березня дежпідприємство розірвало СД з компанією «Пласт»

Держкомпанія «Чорноморнафтогаз», 100% якої належить НАК «Нафтогаз України», і афільована з депутатом Верховної Ради Олександром Онищенком (депутатська група «Воля Народу») ПрАТ «Пласт» 17 березня добровільно розірвали договір про спільну діяльність на Стрілковому газовому родовищі на шельфі Азовського моря (Херсонська область).

Про це йдеться в квартальному звіті компанії, оприлюдненому в системі розкриття інформації НКЦБФР, передають «Українські Новини».

Зазначається, що з 18 березня «Чорноморнафтогаз» самостійно експлуатує Стрілецьке родовище. З свердловин на Стрілковому родовищі газ поставляється у Генічеськ (Херсонська область).

Згідно зі звітом, в результаті невиконання «Пластом» умов договору про спільну діяльність, «Чорноморнафтогазу» завдано збитків на 13,8 млн грн, про відшкодування яких компанія подала позов до Госпсуду Київської області.

У І кварталі 2017 року «Чорноморнафтогаз» збільшив збиток на 16,7%, або на 1,4 млн грн, до 9,9 млн грн при доході 2,1 млн грн.

19 жовтня 2016 року Головне управління Нацполіції в АРК розпочало досудове розслідування за фактом закачування в літній період газу, що видобувається на Стрілковому родовищі, до Глібовського підземного сховища газу, розташованого на території анексованого Росією Криму.

Оператором видобутку газу на Стрілковому родовищі виступало саме ПрАТ «Пласт» на підставі договору про спільну діяльність з державним «Чорноморнафтогазом».

Слідчі Нацполіції наголосили, що подібні дії посадових осіб «Пласта» протягом 2014-2016 років завдали державі збитки в розмірі 170 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло