Понад 70% тендерів «Львівобленерго» виграли компанії, що пов'язані з керівництвом

Понад 70% тендерів «Львівобленерго» виграли компанії, що пов'язані з керівництвом

11 фірм з числа частих підрядників компанії напряму або опосередковано пов’язані з менеджерами обленерго Ігоря Суркіса

Протягом року ПАТ «Львівобленерго» провело через систему Prozorro 733 тендери на загальну суму 502 млн грн, з них 342 млн грн отримали фірми, близькі до керівництва компанії. Про це свідчать результати дослідження видання «Наші гроші. Львів».

Журналісти проаналізували закупівлі ПАТ «Львівобленерго» з квітня 2016 року до кінця березня 2017 року. Як з'ясувалося, 11 фірм з числа частих підрядників компанії, безпосередньо або побічно пов'язані з менеджерами обленерго Ігоря Суркіса, зокрема, «Львівобленерго» і «Прикарпаттяобленерго».

Найбільшу частку закупівельного бюджету «Львівобленерго» отримали фірми саме з орбіти менеджерів «Прикарпаттяобленерго». Йдеться про суму в 246,53 млн грн, яку отримали Львівське управління ПАТ «Електро», ТОВ «Електрополюс-ІФ» та Науково-виробниче ПП «Аноя».

Також до тендерних фаворитів «Львівобленерго» увійшли компанії ТОВ «Енергософтком», ТОВ «ЗахідЕнергоСпецМонтаж» і ТОВ «Західенергоінвест» (загальна сума замовлень – 71,52 млн грн). Ці фірми пов'язані з дружиною голови правління «Львівобленерго» Володимира Матвіїшина – Оксаною Матвіїшин.

З «Львівобленерго» співпрацює також ТОВ «Укренергоконсалтинг», яке протягом аналізованого періоду надало енергетикам консультаційних послуг на суму 2,41 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті