Дніпровський меткомбінат Тарути перейшов під управління компанії Ахметова

Дніпровський меткомбінат Тарути перейшов під управління компанії Ахметова

У травні комбінат відновить свою роботу

«Індустріальний союз Донбасу» Сергія Тарути більше не контролює підприємство «Дніпровський металургійний комбінат». Цю інформацію підтвердив народний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул, публікує сайт «Новини Кам'янського»

«Відповідаючи на питання про зупинку ПАТ «Дніпровський меткомбінат», гість висловив упевненість, що ДМК відновить роботу вже в травні. Вілкул підтвердив, що комбінат переходить в сферу впливу групи «Метінвест» і вважає, що це позитивно позначиться на підприємстві», – пише видання.

«У Метінвесту є можливість вирішити проблеми ДМК і з залізорудною сировиною, і з коксом, і вугіллям. А значить – тисячі городян будуть з роботою і зарплатою», – сказав Вілкул.

В кінці 2016 року «Метінвест» Ріната Ахметова завив, що домігся судових рішень про стягнення з підприємств, що входять в ІСД заборгованості та штрафних санкцій на загальну суму понад 9,7 млрд грн.

На початку квітня ДМК в черговий раз зупинив роботу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло