Прибутки Walt Disney зростають повільно, але впевнено

Прибутки Walt Disney зростають повільно, але впевнено

Компанія має завдячувати відвідувачам тематичних парків розваг

Прибутки компанії Walt Disney зросли на 11% за І квартал 2017 року і склали близько $2,4 млрд. Про це повідомляє BBC

«Ми задоволені своїми результатами», – повідомив бос Walt Disney Роберт Айгер.

Бізнес компанії дуже різноманітний, включає в себе кіностудії, такі як Marvel та Pixar, тематичні парки, продаж товарів та навіть круїзні лінії. Її телемережі, що включають ABC, Disney і спортивну телемережу ESPM, є значними гравцями, на яких приходиться 40% загального прибутку компанії за останній рік.

Walt Disney знаходиться на шляху до повільного зростання, не зважаючи на втрату абонентів їх спортивної телемережі ESPN. ESPM останнім часом боролась з втратою передплатників та рекламних пропозицій, оскільки спортивні сервіси, які транслюють «наживо», почали відчувати тиск з боку онлайн-телебачення та вимог телеглядачів щодо зниження вартості послуг. Цієї весни ESPM звільнила понад 100 працівників. Айгер же сказав, що компанія впевнена у попиті на ESPM. Прибуток у медіаблоці збільшився на 3%.

Прибутки від роботи студій Disney знизились на 1% порівняно із минулим роком. Мультфільм «Красуня і чудовисько» не зміг набрати такої ж популярності, як «Зутопія» та «Зоряні війни: Пробудження сили».

Велика кількість відвідувачів тематичних парків Disney і нового курорту у Шанхаї допомогла врятувати ситуацію. За слова Айгера, у першу річницю курорту його відвідає 10-мільйонний відвідувач. «Відвідуваність переважає наші найбільш оптимістичні прогнози», – сказав він.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло