На ринку міжнародних грошових переказів України з’явився новий гравець

На ринку міжнародних грошових переказів України з’явився новий гравець

Обсяг грошових переказів в Україну в 2016 році склав $5,4 млрд

Міжнародна платіжна система TYME вивела на ринок України новий продукт – миттєві «Грошові перекази TYME».

«Міжнародна платіжна система TYME зареєстрована в Україні і обробляє понад 40 млн трансакцій на рік. Під брендом TYME в Україні працює понад 3000 терміналів самообслуговування. У грудні 2015-го МПС TYME пройшла планову перевірку НБУ, в 2016 році отримала генеральну валютну ліцензію, що дозволило системі вийти на міжнародний ринок. Основний фокус компанії – сегмент грошових переказів і робота в якості PSP агрегатора на українському і міжнародному ринках», – підкреслюється у повідомленні прес-служби TYME.

Система грошових переказів TYME працює по всій території України поряд з такими системами переказів, як Western Union і MoneyGram. Міжнародними переказами TYME користуються у Німеччині, Великобританії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Туреччині, Чехії, Швеції та в Україні.

Зазначимо, наприкінці березня НБУ узгодив правила міжнародної платіжної системи Avers №1 та видав платіжній організації цієї системи – Кредит Оптима Банку – відповідне свідоцтво. 

Згідно з правилами Avers №1, учасниками платіжної системи можуть бути українські банки та небанківські фінансові установи, що мають ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків, а також ті, хто на підставі договору з платіжною організацією надають послуги користувачам системи Avers №1 щодо переказу коштів за допомогою цієї системи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті