ArcelorMittal у I кварталі отримала $1 млрд прибутку

ArcelorMittal у I кварталі отримала $1 млрд прибутку

Минулого року в цей період збиток компанії складав $416 млн

Найбільша сталеливарна компанія в світі ArcelorMittal в I кварталі 2017 року одержала чистий прибуток, що припадає на акціонерів, в $1 млрд проти збитку $ 416 млн роком раніше.

Про це, посилаючись на прес-службу компанії, повідомляє RNS

Продажі ArcelorMittal за звітний період зросли на 20,1% у річному вираженні – до $16,1 млрд.

Поставки сталі компанією за I квартал скоротилися на 1,9% – до 21,1 млн тонн. Постачання залізної руди за звітний період виросло на 11,5% – до 8,7 млн тонн.

Зазначимо, ArcelorMittal була утворена в 2006 році шляхом злиття люксембурзької компанії Arcelor та індійської Mittal Steel, що належить індійському бізнесменові Лакшмі Мітталу.

Компанії належить ціла низка підприємств з видобутку залізної руди, вугілля, а також металургійних підприємств, у тому числі великий завод «АрселорМіттал Кривий Ріг» на Україні.

Нагадаємо, ArcelorMittal приватизувала МК «Криворіжсталь» за $4,8 млрд. Відтоді підприємство входить в ArcelorMittal. В свою чергу, реприватизація «Криворіжсталі» оскаржується в Європейському суді з прав людини.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло