Німецький уряд буде зберігати IP-адреси користувачів

Німецький уряд буде зберігати IP-адреси користувачів

Це допоможе швидше вирахувати хакера і притягнути його до відповідальності

У зв’язку із загрозою кібератак уряд Німеччини відсьогодні отримав право зберігати дані IP-адрес користувачів інтернету. Таке рішення ухвалив у вівторок, 16 травня, Верховний суд Німеччини в Карлсруе, передає інформагентство DW.

Завдяки цьому рішенню інтернет-портали й інтернет-платформи отримують більше можливостей та прав протистояти кібератакам. Тепер вони отримали право зберігати інформацію про IP-адреси користувачів, що відвідують їх.

Збереження інформації щодо IP-адрес користувачів значно полегшить та уможливить притягнення до кримінальної відповідальності тих, хто стоїть за кібернападами.

Щодо права на приватність, то у рішенні наголошується, що основні права користувачів на захист їхніх особистих даних мають дотримуватися. Місцевий суд має визначитись, наскільки загрозливими є хакерські атаки, а тому наскільки можна втручатися у приватні дані користувачів.

Нагадаємо, кількість жертв останньої хакерської атаки WannaCry сягнула в Європі 200 тисяч. Ураженими виявились як комп'ютери приватних користувачів, так і великих підприємств.

Зокрема, ця хакерська атака зачепила також німецьку залізницю Deutsche Bahn. Раніше хакерської атаки зазнав також Бундестаг.

Через масштабну атаку WannaCry, яка поширилася в більш як 150 країнах світу, французький автовиробник Renault зупинив виробництво на кількох своїх заводах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло