Німецький уряд буде зберігати IP-адреси користувачів
Це допоможе швидше вирахувати хакера і притягнути його до відповідальності
У зв’язку із загрозою кібератак уряд Німеччини відсьогодні отримав право зберігати дані IP-адрес користувачів інтернету. Таке рішення ухвалив у вівторок, 16 травня, Верховний суд Німеччини в Карлсруе, передає інформагентство DW.
Завдяки цьому рішенню інтернет-портали й інтернет-платформи отримують більше можливостей та прав протистояти кібератакам. Тепер вони отримали право зберігати інформацію про IP-адреси користувачів, що відвідують їх.
Збереження інформації щодо IP-адрес користувачів значно полегшить та уможливить притягнення до кримінальної відповідальності тих, хто стоїть за кібернападами.
Щодо права на приватність, то у рішенні наголошується, що основні права користувачів на захист їхніх особистих даних мають дотримуватися. Місцевий суд має визначитись, наскільки загрозливими є хакерські атаки, а тому наскільки можна втручатися у приватні дані користувачів.
Нагадаємо, кількість жертв останньої хакерської атаки WannaCry сягнула в Європі 200 тисяч. Ураженими виявились як комп'ютери приватних користувачів, так і великих підприємств.
Зокрема, ця хакерська атака зачепила також німецьку залізницю Deutsche Bahn. Раніше хакерської атаки зазнав також Бундестаг.
Через масштабну атаку WannaCry, яка поширилася в більш як 150 країнах світу, французький автовиробник Renault зупинив виробництво на кількох своїх заводах.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].