Росія нарощує вклади в облігації США

Росія нарощує вклади в облігації США

Перші позиції за інвестиціями в американські цінні папери займають Японія і Китай

За березень 2017 року Росія збільшила вклади в держоблігації США на $13,5 млрд, обійшовши за обсягом інвестицій в цінні папери США Німеччину. Про це, посилаючись на міністерство фінансів США, пише DW.com.

Росія за березень поточного року збільшила вкладення в державні облігації США на $13,5 млрд, їх загальний обсяг досяг $99,8 млрд.
Дані по Росії за березень різко контрастують з даними за попередні місяці. Так в грудні, січні та лютому російські інвестиції збільшувалися всього по $100 млн на місяць.

З липня по листопад 2016 року вклади Росії в американські цінні папери, навпаки, скорочувалися: в липні їх обсяг скоротився на 2,7 млрд, в серпні – на 700 млн, у вересні – на 11 млрд, а в жовтні – на $1,9 млрд, знизившись до загальної суми в $74,6 млрд.

За обсягом інвестицій в держоблігації США Росія в березні 2017 року випередила Німеччину на $22,7 млрд.

Перші позиції за інвестиціями в американські цінні папери займають Японія (1118,5 млрд) і Китай – ($1087,6 млрд). Трійку замикає Ірландія з інвестиціями в обсязі $315,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло