Столичні центри надання адмінпослуг розпочали оформлення ID-паспортів

Столичні центри надання адмінпослуг розпочали оформлення ID-паспортів

Власники біометричних паспортів України зможуть скористатися всіма можливостями безвізового режиму

У чотирьох з одинадцяти столичних центрів надання адмінпослуг вже можна оформити біометричні документи – ID-паспорт та паспорт для виїзду за кордон. Уже найближчим часом очікується підключення інших ЦНАП у Києві.

Оформити біометричні документи можна у центрах надання адмінпослуг Дарницького, Деснянського та Печерського районів і Київському міському ЦНАП, повідомляє прес-служба МВС.

На цей момент до оформлення біометричних документів в Україні долучилися вже 18 центрів надання послуг, зокрема у Києві, Волинській, Львівській, Донецькій, Полтавській, Одеській та Харківській областях.

Нагадаємо, 17 травня голова Європейського парламенту Антоніо Таяні і представник головуючої в Євросоюзі Мальти в середу підписали законодавче рішення про введення безвізового режиму для громадян України. 

Як відомо, усіма можливостями безвізового режиму зможуть скористатися лише власники біометричного паспорта України. 

Так, наприклад, прес-аташе представництва ЄС в Україні Давид Стулік 7 квітня зазначив, що до Євросоюзу жителям окупованого Криму можна потрапити тільки з паспортом України або з тими паспортами РФ, які були видані консульствами Росії на території Криму до анексії. 

«Консульства ЄС отримали вказівку не ставити візи у паспорти РФ, які були видані після анексії. Всі ці люди є громадянами України і повинні покладатися на візу в Україні», – резюмував прес-аташе.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло